Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Jaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje

Aprašymas

Ši istorija apie pašėlusį išradėją ir super įdomybių bandytoją, kuris be galo mėgsta pūsti milžiniškus muilo burbulus! Dar jis mėgsta tokius mokslinius eksperimentus, kurie visus labai labai stebina.

Vienas iš neseniai jo atrastų dalykų, kad šie eksperimentai ir bandymai ypatingai patinka vaikams, jiems tai ne tik patinka, bet ir naudinga. Juk kaip sunku patenkinti mažųjų smalsučių norą vis kažką sužinoti ir sužinoti. Supratus, kad jo tikslas ne tik atlikti mokslinius eksperimentus, bet ir jais pasidalinti su vaikais, jis pardėjo organizuoti gudručių susitikimus, kurie žiūrint iš šalies labai panašūs į šaunius žaidimus. Tai laikas, kai susilieja mokslas ir linksmybės!

Pradžiuginkite ir jūs savo mažuosius, eksperimentais, kurie tikrai nustebins. Ir kas žino, galbūt kažkas iš jų taps žinomais išradėjais!


Keli eksperimentai, kuriuos atliks visi renginio dalyviai:

* Mokysis gaminti stebuklingą spalvotą lavą;
* Susipažins su neskęstančio smėlio subtilybėmis;
* Pūs milžiniškus muilo burbulus;
* Išmoks be vėjo užgesinti ugnį;
* Sužinos, kaip laikrodis gali veikti be baterijų;

Be šių rungčių vaikų laukia daugybė linksmų užduočių, kurios neleis nuobodžiauti net ir stebintiems tėveliams.

Gimtadienį veda patyrę instruktoriai, visas inventorius, naudojamas renginyje, visiškai nepavojingas. Visą renginio laiką vaikai bus saugūs ir laimingi.

Trukmė: apie 2 val.

Programa tinkama mokinių išleistuvėms.


Gimtadienio kaina (nuo 105 eur): skaičiuojama individualiai Jums, priklausomai nuo užsakomos datos, kiek laiko liko iki renginio, vedėjų užimtumo, vietos, dalyvių skaičiaus. Užsakant gimtadienį iš anksčiau arba darbo dieną, kaina ženkliai mažesnė.

Dalyvių skaičius neribojamas, jis turi būti patikslintas 3 dienos iki renginio. Vėliau, jei dalyvių sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Rezervuojant laiką imamas 50 eur avansas.Vieta: Jūsų patalpos arba mūsų rekomenduojama kavinė) Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje.

Kontaktai

Telefonas: 8 677 15440
Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys
Jaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir KlaipėdojeJaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir KlaipėdojeJaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir KlaipėdojeJaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir KlaipėdojeJaunojo mokslininko gimtadienis (7-12 m. vaikams), Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Komentarai  

 
#1 Atsiliepimai 2014-04-23 11:19
* Laba diena,

renginys vaikam patiko. Mokslininke Ilona buvo puiki, maloni, siltai bendraujanti.
Laiks nuo laiko tikriausiai reiketu pakeisti bandymus.
Geros dienos.* Renginukas jaunimui labai patiko, merginos puikiai juos užeme, vaikai buvo susidomeje. Po renginio viska sutvarke. Likom patenkinti. Aciu.* Sveiki. Vilgintas ir jo kompanija dekoja mokslininku komandai uz puiku vakareli.Tikrai rekomenduosime ir kitiems . Aciu.


* Laba diena. Vaikuciams ir mums labai patiko vedeju darbas. Labai Jums visiem dekingi J. Su pagarba Julija.* Renginys vaikams patiko, personalas dirbo gerai, moka su vaikais bendrauti. Eksperimentai idomus, renginys turiniu ir organizavimu tikrai labai geras.
Tik manyciau, kad organizuojant renginius vaikams iki 10 metu, reiketu numatyti renginio viduryje nors 15 min. pertrauka (pailseti, gal šiek tiek užkasti), nes tokio amžiaus vaikams sunkoka tiek ilgai išlaikyti demesi. Suprantu, kad paskui juos "sugaudyti" užtrunka šiek tiek laiko, bet verta, nes jie geriau isimintu pateikiama informacija.* Laba diena
Aciu ir už renginuka, ir už paklausima.
Viskas LABAI patiko:
• Aikšteleje (pavesineje) jautemes jaukiai ir laisvai
• Malkomis ir kt. kepimo atributika buvo iš anksto pasirupinta
• Vaikai buvo „aprengti“ chalatukais/aki nukais, kas yra gerai ir del saugos, ir del to, kad jiems buvo žiauriai smagu
• Vedejai buvo draugiški, iniciatyvus, geranoriški ir nuotaikingi ;)
• Bandymai truko ilgai ir labai idomiai

Sugalvojau: galima butu pagerinti vietos žymejima:
Pavyzdžiui posukis i sodyba ()nuo plento) galetu buti pažymetas kokiu laikinu ženklinimu. Tai pat (nusukus nuo plento) yra dar keli posukiai prie pavesiniu (skirtingu švencianciuju) - tai buvo daug „besiblaškanciu ieškotoju“ - galima butu padaryti kokias identifikuojanc ias rodykles :):)
Šios smulkmenos šventes negadino, tik šiaip pastebejimai.


* Aciu jums labai - visa kita buvo puiku. Ta pastebejo ir vaikai, ir sveciai :)


* viskas mums patyko ;). Vaikams kai kuriems labiau, kai kuriems maziau - bet tai normalu. Visi buvo susidomeje ir dalyvavo. Personalo darba vertinam puikiai! Kita karta noresim isbandyti kita programa ;).

Siaip Anele liko baisiai patenkinta savo gimtadieniu ir sako jums dideli ACIU ;)

Pagarbiai,
Marianna


* Renginuku likome patenkinti. Vaikams patiko. Labai puikus vedejai, vaikus sudomino savo eksperimentais. Del programos ateities planu sunku pasakyti, nes nežinau kokius dar eksperimentus galima butu padaryti. Galbut pritruko kažkokiu dumu ar kitu efektu (???), kas vaikus galetu dar labiau sudominti. Bet visumoje, viskas neblogai. Aciu už rengini. Nikodemo mama Virginija. P.S. po renginio liko vienas baltas mokslininko chalatas. Gal kaip nors galetume ji Jums perduoti.