Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Dovana vaikui - spalvoti ir chromatiniai metalofonai, itališki varpeliai su spalvotų natelių knygele

Aprašymas

Kokybiškas, spalvotas 15 tonų metalofonas.
Medinis rėmas, kempinėlės sugeria metalo garsą, todėl skamba švelniai ir maloniai. Su metalofonu gausite spalvotų natų knygelę, kuri skirta skambinti ir mažiems, ir dideliems. Spalvotos natos bus suprantamos visiems, net ir nepažįstantiems muzikinio rašto,- tai tarsi spalvų terapija. Galbūt, tai pirmasis metalofonas, kuris paliks gražius prisiminimus jūsų šeimai.

Kaina: 95 Lt (27,51 eur) (metalofonas su spalvotų natų knygute)

Chromatinis 27 tonų metalofonas, skirtas groti vyresniems vaikams ir suaugusiems. Skamba labai švelniai ir puikiai dera. Tai - tarsi mažytis pianinas, kuriuo galėsite paskambinti bet kurią mielą sau melodiją.

Kaina 109 Lt (31,57 eur)

"Mažutėli, mažutėli, nemiegok, nemiegok. Skambina varpeliai Din Dan Don!"
Itališki spalvoti varpeliai, skirti ankstyvajam muzikiniam ugdymui. Jais galėsite ne tik skambinti, bet ir pažaisti (kiekvienas varpelis nusiima nuo guminio kotuko, kūdikiai tikrai nesusižeis).

Kaina: 185 Lt (53,58 eur)(varpeliai su spalvotomis natelėmis)

Kontaktai

Miestas: Vilnius, kiti miestai
El.paštas: [email protected]
Dovana vaikui - spalvoti ir chromatiniai metalofonai, itališki varpeliai su spalvotų natelių knygeleDovana vaikui - spalvoti ir chromatiniai metalofonai, itališki varpeliai su spalvotų natelių knygeleDovana vaikui - spalvoti ir chromatiniai metalofonai, itališki varpeliai su spalvotų natelių knygele

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Komentarai  

 
#2 Ats. 2015-07-14 03:05
Sveiki, Vilma,
turime, ketvirtadieni busime Siauliuose, atsiuskite savo kontaktini tel [email protected]
 
 
#1 Vilma 2015-07-12 21:00
Sveiki,

Jus prekiaujate metalafonais? nes tikrai noreciau 27 tonu metalafono. siunciate i kitus miestus? kiek kainuotu siuntimas i Siaulius?