Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Natūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatui

Aprašymas

Siūlome gimtadienio dovaną jubiliatui – natūralias žvakes:

Didesnė žvakė

Kaina: 13 eur

Sudėtis: natūralus sojų pupelių vaškas, rankų darbo dagtis, aromatinis aliejus.

Talpa: stiklas, 160 g vaško.

Matmenys: diametras 65 mm, aukštis 86 mm

Degimo laikas: 40 h

Kvapai:

Gaivioji rožinė pamelo,
Juodieji serbentai, laukinė gėlė

Uždegus šią žvakę jūsų namuose ne tik pasigirsta laužo liepsnos traškesys, bet ir užplūsta švelnus, romantiškas, aistra dvelkiantis kvapas. Šias žvakes gaminame iš ekologiško ir natūralaus sojų pupelių vaško, naudojame mūsų pačių gamintas dagtis, atrinktas iš kokybiškų vaismedžių. Pasirinkus žvakę su stikliniu indeliu ir jai sudegus iki galo galėsite nesunkiai jį išsiplauti ir naudoti kaip stiklinę. Sojų pupelių vaškas lydosi prie labai žemos temperatūros, todėl apsipylus vašku neįmanoma apsideginti. Nepamirškime ir tos pusės, jog degdama neskleidžia praktiškai jokių kancerogenų ir degėsių, lyginant su standartiniu parafino vašku, todėl galima mėgautis bet kada ir bet kur. Tad pamirškite viską ką žinojote apie žvakes – čia tikra liepsnos revoliucija!

Mažesnė žvakė

Kaina: 9 eur

Sudėtis: natūralus sojų pupelių vaškas, rankų darbo dagtis, aromatinis aliejus.

Talpa: metalas, 100g vaško

Matmenys: diametras 60mm, aukštis 50mm.

Degimo laikas: 30h.

Kvapai:

Gaivioji rožinė pamelo.
Juodieji serbentai, laukinė gėlė

Uždegus šią žvakę jūsų namuose ne tik pasigirsta laužo liepsnos traškesys, bet ir užplūsta švelnus, romantiškas, aistra dvelkiantis kvapas. Šias žvakes gaminame iš ekologiško ir natūralaus sojų pupelių vaško, naudojame mūsų pačių gamintas dagtis, atrinktas iš kokybiškų vaismedžių. Pasirinkus žvakę metaliniame indelyje galėsite netrukdomai pasiimti ją į bet kurį pasaulio kraštą ar tiesiog saugiai ją užgesinti dangtelio pagalba. Sojų pupelių vaškas lydosi prie labai žemos, todėl apsipylus išsilydžiusiu vašku neįmanoma apsideginti. Nepamirškime ir tos pusės, jog degdama neskleidžia praktiškai jokių kancerogenų ir degėsių, lyginant su standartiniu parafino vašku, todėl galėsite mėgautis bet kada ir bet kur. Tad pamirškite viską ką žinojote apie žvakes – čia tikra liepsnos revoliucija!

Instagram: https://www.instagram.com/prieblanda
www.facebook.com/prieblandacandles/

Kontaktai

Arnas Vyšniauskas
Telefonas: +37060294855
El.paštas: [email protected]
Natūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatuiNatūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatuiNatūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatuiNatūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatuiNatūralios kvapnios žvakės - dovana jubiliatui

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti