Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

VAIKŲ GIMTADIENIAI: 3 METŲ VAIKO GIMTADIENIS

Alexa's Third Birthday

 

Pramogos vaikams

3 metų vaikams labiausiai patiks gimtadienis kažką kopijuojant, dainuojant, žaidžiant su draugais, judant. Svečių-vaikų gali būti iki 5-8. Tokio amžiaus vaikams sudėtinga ilgam koncentruoti dėmesį, klausytis. Gimtadienio trukmė turėtų būti ne ilgesnė nei 1,5 val. Geriausias laikas – po pietų.

Vaikų šventės idėją gali pasufleruoti mėgstama vaiko pasakų knyga, personažas ar animacinis filmukas. Pagal tai galima išpuošti namus. Vaikams patinka superherojai, piratai, princesės.

3 metų vaikams patinka daryti netvarką, viską versti aukštyn kojom. Galima sugalvoti pramogų, susijusių su piešimu pirštais. Žaidimai neturėtų būti sudėtingi. Nepamirškite spalvų!

 

Vaiko gimtadienio idėjos

  1. „Persiųsk ryšulėlį“: suvyniokite į kelis sluoksnius kokį nors smulkų prizelį, po kiekvienu sluoksniu paslėpdami saldainį, kurį rastų nuvynioję sluoksnį. Susodinkite vaikus ratu ir paleiskite ryšulėlį. Kol muzika groja, vaikai siunčia ryšulėlį iš eilės. Kai muzika sustoja groti, vaikas, pas kurį atsidūrė ryšulėlis, turi nuvynioti vieną sluoksnį, pasiimti ką po juo randa ir perduoti ryšulėlį kitam. Ir t.t. Viduje esantį daiktą laimi tas, kuriam lieka nuvynioti paskutinį sluoksnį. Visiems vaikams reikėtų sudaryti progą nuvynioti sluoksnį ir gauti prizelį, kad neliktų nuskriaustų.
  2. „Jurgeli, meistreli“ – visi vaikai sustoja ratu ir susikabina rankomis. Centre esantis rodo kokį nors judesį, o kiti turi kopijuoti (ploja rankomis, eina antyte, šokinėja į aukštį, uždeda rankas ant galvos, atsisėda ant grindų, sukasi aplink savo ašį ir t.t.).
  3. „Balionų lenktynės“ – žaidimas vaikų gimtadieniui lauke. Duokite vaikams po balioną, nustatykite starto ir finišo liniją ir leiskite lenktyniauti balionais (balionus galima varyti ranka, kad balionai nepaliestų žemės). group of balloon animals
  4. „Atsargiai“ – žaidimas gimtadieniui, mokantis reakcijos. Vaikai turi šokinėti po kambarį. Kai pasakote „Atsargiai, lapė“ („Atsargiai, ateina drakonas/piratas/vanagas/šuo“, vaikai turi nustoti šokinėti ir ramiai stovėti, „Pavojus praėjo“ – vaikai vėl gali šokinėti“ arba „Atsargiai, lyja“ ir vaikai turi nustoti šokinėti ir užsidėti rankas ant galvos. „Atsargiai, mėnulis pateka“ ir vaikai turi atsigulti ant grindų ir apsimesti miegantys. „Atsargiai, pietų metas“ ir vaikai turi vaizduoti kad valgo ir t.t.
  5. Galima statyti aukščiausią pilį iš kaladėlių.
  6. Galima gaudyti balionus.

 

 

Teminiai vaikų gimtadieniai

3rd Birthday Candle Lit

 

1. Vaikų gimtadienis „Automobiliukai“ – gimtadienis berniukams

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Stalą su vaišėmis galite pavadinti „Degalų kolonele“ ar net prisegti degalų siurblio nuotrauką. Gėrimus galite pavadinti „Degalai automobiliui“. Pridėliokite žaislinių automobiliukų, ant sienos prikabinkite automobilių nuotraukų. Pridėkite vaiko mėgstamos spalvos balionų.

Cars Mcqueen

Gimtadienio vaikui pramogos

Vaikai gali važinėti žaislinėmis mašinytėmis, lenktyniauti. Kiekvienas svečias gali atsinešti savo mašinytę. Galite ant didelio lapo popieriaus nupiešti kelius, kliūtis lenktynėms. Drauge galite žiūrėti animacinius filmus su mašinytėmis.

Cars

 

2. Vaikų gimtadienis „Balerinos“ – gimtadienis mergaitėms

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Vyraujanti spalva – rožinė ir balta bei šviesiai mėlyna. Balionai, kaspinėliai, staltiesės, konfeti. Aprenkite vaiką balerinos kostiumu. Valgant desertą, uždėkite vaikams ant galvos tiaras. Prisekite balionus prie kėdžių. Galite pridėti pilnas grindis balionų, kuriuose bus labai smagu šokti ir žaisti. Į mergaičių plaukus įsekite gėlių, leiskite pačioms pasidažyti.

Lillian {1st Birthday}

Gimtadienio vaikui pramogos

Šokiai – išmokykite mergaites paprasto balerinų šokio arba kad visos sustotų ratu, o viena viduryje rodytų balerinos šokio judesius, o kitos kopijuotų.

Mergaitės gali pasigaminti sau klostytus balerinos sijonėlius iš popieriaus, prisisegti kaspinėlius.

Galima suorganizuoti persirengimo konkursą – į didelį krepšį sudėkite sijonėlius, tiaras, batelius, lūpdažius, papuošaliukus ir pan. ir per duotą laiką liepkite mergaitėms apsirengti kaip išmano, kad būtų kuo labiau panašios į tikras balerinas.

Galima dekoruoti papuošalų dėžutes ir rėmelius paveiksliukui, gaminti valgomus papuošalus.

 

Daugiau susijusių temų:

Gimtadienio programos 3 metų vaikams

Gimtadienio idėjos

Ką padovanoti 3 metų vaikui?