Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

 

Šiame skyrelyje pateikiamos idėjos, ką būtų galima veikti vyro/vaikino ar žmonos/merginos gimtadienio metu.

 

Vyro/vaikino gimtadienis

Prieš pradedant planuoti vyro gimtadienį, reikėtų prisiminti ir pamąstyti apie vyro pomėgius. Ką jis mėgsta? Ką jis veikia (veiktų), jeigu turėtų visko - ir pinigų, ir laiko, ir galimybių?

 

 

Gal tai žvejyba, medžioklė, krepšinis, boulingas ar kokia kita sporto rūšis, gal tai pašto ženklų, monetų ar istorinių knygų kolekcionavimas? Gal tai teatras ar kino teatras, o gal "Nokia n95", o gal "Michael Jackson"? Galbūt yra kokios nors aktyvios/pasyvios pramogos, kurios artimos jo širdžiai - kaip motociklai, ralis, slidinėjimas, turistiniai žygiai ar tiesiog buvimas su draugais vakare prie laužo ir šašlykų kepimas. Kas tai bebūtų - pripažinkite, kad tai jam svarbu, tai neprivalo ir dažniausiai nėra įdomu gimtadienio organizatoriams, neretai atrodo kvaila, tuščia, nesuprantama, pavojinga ir t.t.

Čia labai svarbus gimtadienio organizavimo momentas - planuoti tai, kas patiktų jubiliatui (gimtadienio kaltininkui) ir atsisakyti pagundymų daryti tai, kas labiausiai patinka man (organizatoriui).

 

Gimtadienis - tai svajonių išsipildymo diena, gimtadienis toks buvo mūsų vaikystėje, kai tėvai mus nustebindavo, panašus idealus gimtadienis galėtų būti ir kai esame suaugę, tik, žinoma, suaugusį žmogų nustebinti sunkiau, o vyrai neretai emocijas nuslepia ir tiesiog pasako paprastą ir trumpą "ačiū".

Taigi grįžtame prie pomėgių, nes pomėgiai dažniausiai yra raktas į vyro širdį. Supratus jo pomėgius ir radus "bendra kalbą", galima labai artimai susibičiuliauti ir linksmai praleisti laiką. Žinoma, tam reikia pasiruošti, įtikinti gimtadienio jubiliatą, kad taip, tai jums taip pat (nors šiek tiek) ... įdomu, domina ir svarbu. Reikės įdėti pastangų, nes pagal žmogišką prigimtį mums kiekvienam rūpi tik mūsų pačių pomėgiai.

O pomėgių turi visi žmonės, tik neretai jiems tiesiog neranda laiko. Dėl to gimtadienis - tai ta diena, kai reikia nubraukti dulkes nuo senų sąsiuvinių, prikelti mūsų pomėgius ir mūsų vaikystės svajones!

 

Toliau pateikiamos kelios gimtadienio idėjos, susijusios su vyrų pomėgiais, kurias galima „pritempti“ iki nuostabiai atšvęsto gimtadienio:

 1. „Krepšinis“- gimtadienis, skirtas ištikimiems krepšinio aistruoliams.
 2. „Autofanas“- gimtadienis, skirtas automobilių mėgėjams.
 3. "Žaidimai" - gimtadienis vyrams, kurių metu moterys jiems supratingai leidžia pabūti mažais vaikais.
 4. "Proto bokštams" - gimtadienis rimtiems ir labai protingiems (netgi gimtadienio metu) vyrams.
 5. "Muzikinis gimtadienis" - gimtadienis vyrams, kuriems nėra "meška užlipusi ant ausies" arba tiesiog mėgstantiems muziką.
 6. "Geriausi virėjai" - gimtadienis mėgstantiems gaminti maistą ir/ar skaniai pavalgyti vyrams.
 7. "Jam ir Jai" - kūrybingas gimtadienis tik dviems.
 8. „Gamta“
 9. „Kolekcionavimas“

 

 

Žmonos/merginos gimtadienis

 

Galvojant apie tai, ką būtų galima veikti per savo merginos ar žmonos gimtadienį, vyrai neretai sutrinka. Kas jai patiktų, ko ji norėtų ir t.t.? Juk moteris kartais taip sunku suprasti...

Moterys įvairios, skirtingos, nepakartojamos, nuostabios, nenuspėjamos. Kaip surengti joms įdomų gimtadienį? Pagalvokite apie kelis svarbius dalykus, kuriuos vertina moterys ir ypač Jūsų moteris:

 • Įvairovė – moterys neretai mėgsta inovacijas, įvairias veiklas, jos daug dažniau nei vyrai ryžtasi išbandyti/patirti kažką naujo.
 • Dėmesys – nepamirškite, kad svarbiausia ne tai, ką veiksite, ką padovanosite, kur nusivesite, kuo pavaišinsite, bet apskritai, kad prisiminsite Jos gimtadienį, nuoširdžiai pasveikinsite ir skirsite laiko tik Jai.
 • Staigmenos – moterys nenuspėjamos, dėl to jos labai vertina malonius netikėtumus, improvizuotus scenarijaus vingius, spontaniškumą.
 • Vidinė harmonija ir šiluma – meskite į šoną formalumus ir darymą taip, kaip „žmonės daro“. Jaukus apkabinimas, netikėtas bučinys, atitrūkimas nuo kasdienybės, išvadavimas nuo galvojimo apie smulkmenas, gyvas bendravimas ir pasidalinimas svajonėmis, bendra veikla turėtų būti esminiai dalykai mažiausiai vieną dieną per metus – gimimo dieną.

 

Toliau pateikiamos kelios gimtadienio idėjos, ką būtų galima sugalvoti mylimosios gimtadienio proga:

 1. "Menas brangiajai"- gimtadienis, skirtas meniškos sielos moterims.
 2. "Sanitas Per Aqua" - gimtadienis, skirtas mėgstančioms pasilepinti moterims.
 3. "Šokoladinis gimtadienis" - gimtadienis smaližėms.
 4. "Paprastumo žavesys"- kupinas romantikos, jaukumo ir paprastumo gimtadienis, primenantis pirmuosius pasimatymus su mylimąja.
 5. "Adrenalinas"- ekstremalus gimtadienis nepaprastoms, drąsioms Jūsų gyvenimo draugėms.
 6. "Puikiajai šeimininkei"- gimtadienis, kuris patiks maisto gaminimą mėgstančioms merginoms/moterims.
 7. "Gamtos mylėtojai" - gimtadienis, gamtą mylinčioms merginoms/moterims.
 8. "Romantiškai sielai" - gimtadienis svajotojoms, romantiškos sielos merginoms/moterims.
 9. "Pasirink" - gimtadienis, kurio metu mergina/moteris turi visišką laisvę daryti tai, ką nori.
 10. "Jam ir Jai" - kūrybingas gimtadienis tik dviems.