Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

VAIKŲ GIMTADIENIAI: GIMTADIENIS 4 METŲ VAIKAMS

Birthday Cupcakes

 

Vaikų šventės

4 metų vaikams labai sunku išbūti ramiems ilgesnį laiką, dėl to puikiai tiks aktyvūs žaidimai, lobio paieška, šokiai ir dainavimas. Svečių-vaikų gali būti iki 8-12. Žaidimai vaikams turėtų būti trumpi ir linksmi.

2914. Happy 4th birthday

 

Vaiko gimtadienio idėjos

  1. „Kamuoliukai“ – suskirstykite vaikus į dvi komandas ir kiekvienai duokite minkštų spalvotų kamuoliukų, kuriuos jie turi kuo greičiau nunešti ir sudėti į savo komandai skirtą krepšį. Laimi greičiausiai sudėjusi kamuoliukus į krepšį komanda. Vienu metu galima nešti tik po vieną kamuoliuką. Kamuoliukus galima ne tik nunešti, bet ir bandyti mesti iš toli ir pataikyti į krepšį.
  2. „Prisek uodegą“ – labai linksmas žaidimas vaikų gimtadieniui. Nupieškite ar atspausdinkite kokį nors gyvūną (be uodegos)\ir prisekite jo nuotrauką ant sienos. Vaikų užduotis – užrištomis akimis, apsukus 3 kartus, prisegti arba nupiešti uodegą gyvūnui. Laimi tiksliausiai pataikęs vaikas. Galima tokiu būdu prisegti/nupiešti ne tik uodegą, bet ir ausis (asilui), straublį (drambliui) ir pan.
  3. Atminties lavinimas – įdėkite į dėžę kelis daiktus ir uždenkite. Vaiko užduotis – trumpai pamačius daiktus juos įsiminti ir po 1 min. išvardinti arba trumpai pamačius daiktus po 1 min. pasakyti, kurio vieno ar dviejų daiktų trūksta.

Ball pool

 

Vaikų gimtadieniai pagal tematiką

 

1. Gimtadienis vaikams „Dinozaurai“

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Galite ant popieriaus ar kartono nupiešti ir iškirpti/išpjauti dideles dinozaurų figūras. Pastatykite juos prie įėjimo su prisegtais balionais. Prikabinkite džiunglių imitacijas – vijoklinius augalus, žalius kaspinus. Iškirpkite ir ant grindų bei prie įėjimo pridėkite milžiniškų dinozauro pėdų.

Naudokite dinozaurų spalvas – žalia, ruda, gelsvai ruda. Galite iškirpti ir pridėlioti palmių. Ant balionų galima išpiešti dinozaurus ar dinozaurų galvas.

Galite sukurti dinozauro urvo imitaciją iš didelių kartono dėžių, prikabinti dinozaurų paveiksliukų, medžių nuotraukų, lapų, kaulų, kiaušinių paveiksliukų.

Dinosaur Cupcakes

 

Gimtadienio vaikui pramogos

Galite paslėpti smėlio dėžėje dinozaurų figūrėles (kartu galite prislapstyti kriauklelių, akmenukų) ir duoti vaikams jų ieškoti, kasti su šaukštais, sieteliais ir pan.

Vaikai gali dekoruoti dinozauro urvą (iš kartono dėžių) arba duoti iš popieriaus iškirpti/suklijuoti dinozauro kiaušinį ir jį išdekoruoti.

Ant stingstančios masės galima padaryti vaikų pėdų ir plaštakų įspaudus.

Footprints 6_18_09

 

2. Vaikų gimtadienisSpalvos

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Nupirkite daugybę spalvotų kreidelių ar flomasterių, spalvingų balionų, kaspinėlių. Kiekvienam daiktui rinkitės skirtingas spalvas: pvz. geltona staltiesė, raudonos servetėlės, mėlyni puodeliai, žalios plastikinės šakutės ir t.t.

 

Gimtadienio vaikui pramogos

Knygelių spalvinimas, juodai baltų nuotraukų spalvinimas. Piešimas ant didžiulio popieriaus lapo arba šaligatvio plytelių.

42.365 Finger Painting Anyone?

 

3. Vaikų gimtadienis „Varliukai“

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Vyraujanti spalva – žalia. Ant takelio prie durų galite pridėlioti iškirptų didelių žalių lelijos lapų. Papuoškite namus žaliais kaspinėliais, varlyčių nuotraukomis. Galima naudoti augalus, dirbtinius medžius, vijoklinius augalus, išdėliokite su tema susijusius žaislus (plastikines varlytes ir pan.).

 

Gimtadienio vaikui pramogos

Padarykite varliukų lenktynes – du vaikai sėda ant didelių žalių kamuolių ir šokinėdami lenktyniauja.

Nupieškite ar atspausdinkite didelę varlės nuotrauką. Vaikai užrištomis akimis, apsukti 3 kartus turi prisegti ar pripiešti varlei raudoną liežuvį.

Lenktynės lelijos lapais – iškirpkite žalius lelijos lapo formos lapus ir pridėliokite ant grindų. Suskirstykite vaikus į dvi komandas, kad lenktyniautų eidami tik lelijos lapais.

Galite paslėpti namuose keletą plastikinių varlyčių ir liepti vaikams surasti. Surastas varlytes padovanokite atminimui apie gimtadienį.

Dar galima šokinėti kaip varlytėms, organizuoti varlės kurkimo varžybas, plastikinių varlyčių mėtymo ant lelijos lapų (taiklumo) varžybas.

Frog Face

 

4. Vaikų gimtadienis „Fėjos“

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Vyraujančios spalvos – šviesiai violetinė, rožinė, violetinė, mėlyna, kreminė ir sidabrinė ir kt. pastelinės spalvos. Pabarstykite blizgučių ir konfeti ant grindų, taip pat ant atvykstančių svečių. Pakabinkite aliuminio folijos užuolaidas ant įėjimo. Padarykite baldakimą prie stalo, kur bus galima dėti dovanas ir galės žaisti fėjos. Galite pakabinti drugelių ir gelyčių. Prie kėdžių nugarėlių galima prisegti iškirptus sparnelius.

Pakabinkite gėlyčių (tikrų ir popierinių) nuo lubų, pridėkite jų į vazas, paskleiskite ant stalo, lentynų. Išdėliokite su tematika susijusių žaislų, prikabinkite prie jų balionus. Pagaminkite žvaigždžių ir kartono ir apklijuokite jas folija.

Jei gimtadienis vyksta vakare, takelį iki namų galite papuošti žvakutėmis-popieriniais spalvotais žibintais. Gražiai aplinką papuoštų burbulai (burbulų mašina), balionai, kurių viduje įdėti smulkūs papuošaliukai, žaisliukai ir saldumynai.

My little fairy

 

Vaikų gimtadienio veikla

Mažieji gali spalvinti knygeles su fėjomis (jų galima rasti atsispausdinti ir internete).

Galima gaminti fėjų sniego burbulus – į vaikiškus buteliukus sudėti mažas žvaigždutes, širdeles, blizgučius, vandenį, kūdikių aliejų ir mėlynus maistinius dažus ir gausis puikus burbulas, kurio viduje plaukios žvaigždutės, širdelės, blizgučiai.

Galima kurti buteliukus su „fėjų dulkėmis“ – reikės tuščio buteliuko, spalvoto smėlio ir blizgučių. Vaikai pila į buteliukus sluoksniais spalvotą smėlį ir blizgučius ir gali susikurti nuostabią dovaną atminimui.

Galima gaminti valgomus karolius iš vaisių, guminukų, pūstų kviečių.

Galima gaminti fėjų karūnas iš juostelių, gėlyčių ir pan. Taip pat galima tapyti plastikines stiklines – fėjų taures. Galima gaminti fėjų lazdeles su žvaigždėmis.

 

Fėjų ir princesių atributika

Fėjų gimtadienio programa 3-5 metų vaikams Vilniuje

Fėjos ir Princesės personažai į namus Vilniuje

 

 

5. Gimtadienis vaikams „Riteriai“

Ši gimtadienio idėja labiau tiks būriui berniukų, o mergaitėms siūloma anksčiau aprašyta Fėjų idėja.

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Raudonas kilimas, nutiestas iki durų, aliuminio folijos užuolaidos ties įėjimu, apšviestas takelis. Balionai ant grindų ir ant lubų.

Galite iškirpti iš kartono skydus, papuošti juos karališka atributika (vaikai galės padėti išpiešti) ir iškabinti juos kambaryje. Surinkite visą reikalingą atributiką – arkliai, drakonai, pilys, kardai, kad namai atrodytų kaip tikra pilis. Prie įėjimo pakabinkite vėliavėlių, kaspinėlių, išdekoruoktie jas vaiko inicialais. Galite pagaminti ir karališkąją vėliavą.

 

Pramogos vaikams

Gimtadienis gali prasidėti riterių įšventinimo (apdovanojimo kardu) ir princesių karūnavimo tiaromis procedūra, kurią atliekant visi paklupdomi. Visiems suteikiamas Sero arba Princesės pavadinimas prie vardo. Trimitas suteiktų daugiau iškilmingumo.

Kita pramoga – pilių gamyba – kiekvienam vaikui duodama tuščia švari skardinė ar dėžutė, kurią jis apklijuoja spalvotu popieriumi, dekoruoja, uždeda vėliavėlę ir gali pavadinti savo „pilimi“. Skydų dekoravimas (gali būti ir valgomi).

knights and princesses 2012 016

 

6. Gimtadienis vaikui „Lėktuvėliai“

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Iškirpkite įvairaus dydžio ir formų bei spalvų lėktuvėlių (vaikai padės) ir prisekite prie sienos ir kitų gimtadienio šventės objektų. Galima iškirpti lėktuvėlių iš storesnio popieriaus ir pakabinti nuo lubų, ant medžių, plakatų, lempų ir pan. Įvairiuose aukščiuose.

Taip pat galima pakabinti išlankstytų lėktuvėlių, žaislinių lėktuvėlių ir pripučiamų lėktuvėlių. Jei turite ventiliatorių, galite paleisti silpną srovę ir matysite, kaip lėktuvėliai sukasi.

Prikabinkite ant lubų baltų balionų, priminsiančių debesis.

Spalvas galima rinktis būdingas atitinkamoms oro linijų kompanijoms ir lėktuvams. Galbūt tiks pilka, juoda, mėlyna, sidabrinė. Jei lėktuvai kariniai, kamufliažinės (maskuojančios) spalvos – žalia, juoda, chaki, ruda, geltona.

Sienas taip pat galima papuošti žemėlapiais, juose nubraižyti lėktuvų maršrutus.

Stalą galima papuošti kaip pakilimo taką – su dviem baltom juostom arba/ir lemputėmis šonuose. Arba didžiulį žemėlapį naudoti kaip staltiesę.

Padarykite keletą lėktuvams skirtų ženklų prie įėjimo į namus „Oro uostas“, „4 vartai“, „7 terminalas“, „Jonuko Avialinijos“ ir t.t.

Handmade Boys Airplane Wall Clock

Vaiko gimtadienio šventimas

Atvykę vaikai registruojasi, juos pasitinka stiuardesės ir pilotai (suaugę). Galite pažymėti juostelėmis atvykusiųjų „bagažą“, užrašydami vardą, pavardę ir pan.

Tuomet vaikai gali susikurti savo pasus – padarykite vaikų nuotraukas, vaikai turėtų užpildyti informaciją pase: vardą, gimimo datą, lytį, paso pagaminimo datą ir t.t. Jei žaidžiate karinius lėktuvėlius, pase galima įrašyti ir pareigas (pilotas ir kt.).

Dar viena pramoga – lėktuvėlių lankstymas, dekoravimas ir laidymas bei lėktuvėlių lenktynės.

 

 _

 

Taip pat skaitykite:

Gimtadienio scenarijus (programa)

Daugybė idėjų, ką veikti per vaiko gimtadienį

Vaikų gimtadienių organizatoriai